travesti olmak

Travestiler İçin Mükemmel Sonuç Odaklı İpuçları

Travestilere defalarca sorulan bir soru şu: ‘Gerçek bir kadın gibi olmaya yardımcı olacak en önemli hususlar nelerdir? Her travesti farklı şekil ve boyutlarda olduğundan ve bazıları diğerlerinden daha fazla kadınsı niteliklere sahip olduğundan bu soruyu cevaplamak biraz zor olabilir. Bununla birlikte, özellikle travestilik maceralarının başlangıcında olanlar için, bu yazının kadınsı görünümlerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacağını düşündük.

Nasıl vücut yapınıza sahip olduğunuza ve kadınlığınızı geliştirme yöntemlerinde (makyaj gibi) ne kadar usta olduğunuza bağlı olarak, ipuçlarına az ya da çok vurgu yapacaksınız, ancak konu uyum sağlamaya geldiğinde bunların hepsi önemli hususlardır.

1. Görünür Vücut Tüylerinin Alınması

 

Nereden başlamalı? Yüz, bacaklar, kollar, eller ve çoğu kişi için liste uzayıp gidiyor. Kıllı bacaklar ölümcül bir sorundur, bu nedenle ya bu bacakları tıraş edin ve güzelce nemlendirin ya da bu mümkün değilse saçları, hatta lekeleri ve damarları tıkamak için kaliteli opak çoraplar giyin. Özellikle yüz için elektroliz uygulanan birçok travesti tanıyoruz ama bu pahalı bir işlem ve zaman alıyor. Çoğu travesti için, iyi bir yakın ıslak tıraş ve iyi bir cilt bakımı, iyi bir makyaj ve uygun bir örtü ile birlikte bir zorunluluktur. Diğer dikkat edilmesi gereken noktalar ise, bazıları için bol miktarda doğal kılın bulunduğu eller ve kollardır. Elbette uzun kollular harika bir müttefiktir, ancak eller için kıllarınızdan kurtulmaya çalışın ve tırnaklarınızın kısa durumda bile temiz ve sağlıklı görünmesini sağlayın. Kaşların yapılması gerekir, ancak yavaş yavaş. Almak için cımbız kullanma konusunda usta değilseniz, zamanla kaşlarınızı inceltmek ve şekillendirmek için bir profesyonele başvurun.

2. Makyajla Cildinizi Güzelleştirin

 

Travestilerle çalışmaya alışkın bir makyaj sanatçısıyla seans yapmaya gücünüz yetmiyorsa, mutlu olduğunuz bir görünüm veya görünüm geliştirmenize yardımcı olacak YouTube‘daki birçok videoya göz atın. Başlarken, hayal kırıklığına uğramayın, çünkü her şey pratikle ilgilidir ve çoğu travestinin ikna edici bir şekilde yüzünü kullanabilmesi yıllar alır. Gözler ve dudaklar çok önemlidir, bu yüzden doğru olanı yapana kadar sadece bu yönleri uygulamaya zaman ayırın ve pratik yaparken bunu eğlenceli ve rahatlatıcı hale getirin. Özellikle acemiler için, başvuru söz konusu olduğunda ‘daha azının daha çok olduğunu’ düşünün, çok fazla yanılmayacaksınız.

3. Ses ve Konuşma Bir Sanattır  

 

Muhtemelen çoğu travesti için harmanlamanın en zor kısmı sestir. Deneyenler için normalde üst kayıtlarımızda konuşarak başlıyoruz. Ancak bir bayanın sesi ile bir erkeğin sesi arasında çok daha fazla fark vardır. Örneğin, genel ifadeler ve hatta günlük dil ve sunum. Sadece yüksek sesle konuşmaya kendinizi kaptırmayın, çünkü diğer ince kadınsı nüanslar olmadan bu yanlış görünebilir ve görünecektir. Bu alanla ilgilenen uzman konuşma terapistleri var, ancak birine ulaşamıyorsanız size yardımcı olacak çevrimiçi kaynaklar ve CD’ler ve DVD’ler var. Para bir faktörse, bir kadın arkadaşınızı, hatta en sevdiğiniz aktrisi inceleyerek başlayabilir ve onların konuşma kalıplarını taklit etmeye çalışabilirsiniz.

4. Kadın Şeklini Taklit Etmek

 

Bu, doğal vücut boyutunuza ve şeklinize bağlı olarak ancak çok fazla şey yapabileceğiniz başka bir alandır, ancak işin sırrı, temelleri doğru yapmaktır. İdeal kadın şekliniz kum saati ise, buna yaklaşık bir tahmin geliştirmek için ne yapmalısınız? Çoğu erkekte kalça ölçüsü yoktur ve omuzlarımız genellikle oldukça geniştir ve yeterince şanssız olanlarımız için belimiz biraz fazla kalındır. Belinizi kalça ve göğüs ölçüsünden daha az olacak şekilde daraltmaya çalışın; burada mükemmellik aramıyoruz, sadece bir yaklaşım. Gerekirse belinizi 3+ inç çekmek için çelik kemikli bir korse kullanın. Biraz yumuşatmaya ihtiyaç duyulursa, basit bir korse veya lastik şekillendirici/cincher kullanarak bir santim kadar kısaltın.

Sahte veya göğüs formları kum saatinin üst kısmını doldurmaya yardımcı olurken aynı zamanda erkek omuzlarının görünümünü yumuşatacaktır. Başlangıç ​​olarak, doğru bedeni bulmak için sutyenin içini doldurmak isteyebilirsiniz ve bazı travestiler çok büyük göğüs formlarından hoşlanırken, bir kadın gibi görünmeye çalışıyorsanız bedeninize ve şeklinize göre daha orantılı bir beden tercih etmeyi unutmayın.

5. Duruş ve Sınır Dışı Bırakma

 

Zarif giyinen kadınları incelerseniz veya Turned Classics gibi bir kanaldaki eski filmlere bakarsanız, onların erkeklere göre ne kadar farklı durduğunu, oturduğunu ve hareket ettiğini görürsünüz. İyi kesimli giysiler ve topuklu ayakkabılarla zarif bir kadın elbisesi, göğüsleri hafifçe dışarı itilmiş olarak dik duracak. Hareketlerinde zahmetsiz bir zarafet var. Günümüzde bu kadar yaygın olmasa da, bakarsanız hâlâ kadınsı görünüşlü pek çok travesti var. Her ne kadar aşırı görünse de, bu tür kadınları incelemeye çalışın ve onların nasıl içki içtikleri ve nasıl yedikleri de dahil olmak üzere duruşlarını ve davranışlarını taklit etmeye çalışın. Geleneksel korse gibi bazı kendi kendine yardım cihazları var. Belinizi şekillendirmenin yanı sıra duruşunuzu da çoğumuzun geliştirdiği modern kamburluk yerine çok daha dik hale getirir. İnsanları izleyin veya film izleyin ve kadın formunu inceleyin; kendi kadın duruşunuzu ve tavrınızı geliştirme konusunda birçok ipucu alacaksınız.

6. Etkilemek İçin  Giyin

 

Eğer kadın olmaya uyum sağlamaya çalışıyorsanız, kaç yaşında göründüğünüze ve yaşınızdaki kadınların nasıl giyineceğine dikkat edin. Eğer 50 yaşında bir travestiyseniz ve mini etek ve dar, dekolteli üstler giymeyi seviyorsanız, inanılmaz genlerle kutsanmış olmadığınız sürece öğleden sonraları yerel bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken iyi uyum sağlayamayacaksınız demektir. ‘Genç’ giyinmenin yanlış bir yanı yok; çok eğlenceli, ancak özgün olmak istiyorsanız kısıtlamaların farkında olun. Farklı renk ve malzeme kesimlerini deneyerek kendi stil anlayışınızı geliştirin, yaşınıza uygun şık görünümler için moda dergilerini inceleyin ve sizi daha kadınsı gösterecek giysiler arayın. Biraz göbeğiniz varsa ki çoğu travesti de rastlanabilecek bir durum bu, belki belinizi vurgulamak için belinizi belinizin kalın kısmının üzerine kaldıran ‘imparatorluk belli’ bir elbise düşünebilirsiniz, ancak daha sonra elbise göbeği gizleyip bir görüntü oluşturmak için genişler. kalça yanılsaması. Geniş omuzlar? Odak noktası dekolte/göğüs bölgesine ve omuz bölgesinden uzağa çekmek için derin V yakalı bir üst veya elbise bulmayı deneyin. Pek çok şeyde olduğu gibi, bunu da basit tutmaya ve yaşa uygun tutmaya çalışın.

7. Ellerinize İyi Bakın

 

Elleriniz oldukça büyük olduğundan ve zarif parmaklar yerine parmaklar için sosislerle ‘erkeksi’ göründüğünden bu çoğumuz için zor bir durumdur, ancak bazı çözümler vardır. Tabii ki, tırnak uçları yardımcı olur ve hatta eldivenler veya bir elbisenin veya üstteki uzun çan kolları bile iyi bir dikkat dağıtıcıdır. Her şeyden önce, günlük ellerinizi ve tırnaklarınızı iyi durumda tutmaya çalışın. Tırnaklarınız kısa olsa bile onları bakımlı ve temiz tutun ve görünümlerini iyileştirmek için ellerinizi düzenli olarak nemlendirmeye başlayın. Zaten günümüzde pek çok travesti bunu yapıyor ve erkeklerin şeffaf oje sürmesi alışılmadık bir durum değil; bakımlı eller ve tırnaklar çok daha çekici görünüyor.

8. Kadınsı Bir Yürüyüşte Ustalaşın

 

Amacınız ‘kadın gibi olmak’ ise, o zaman topuklu ayakkabılarla yürüme alıştırması yapın çünkü bu birçokları için büyük bir fırsat olan bir alandır. Öncelikle rahat bir çift ayakkabı bularak kendinize bir şans verin. Acemiyseniz, 2 veya 3 inçlik bir çift topuklu ayakkabı tercih etmenizi ve hatta daha geniş bir ‘blok topuk’ seçmenizi öneririz. Doğru uyumu yakalayın ve daha sonra kadınsı, zarif bir yürüyüş geliştirme pratiği yapabilirsiniz. Küçük adımlar atın; yüksek topuklu ayakkabılar bunu doğal bir şekilde yapmanızı sağlar ve bu nedenle buna karşı mücadele etmeyin ve topuktan ayağa, yani doğal olarak yürüyün. Oda boyunca ve sırt boyunca yürümeyi öğrendikten sonra, yürürken tüm vücudunuzu düşünmeye başlayın: Göğsünüz hafifçe dışarıda ve omuzlarınız geride ve aşağıda olacak şekilde rahat bir pozisyonda dik durun ve bacaklarınızı birbirine yakın tutun. Yere değil, doğrudan ileriye güvenle bakın. Yine, yerel alışveriş merkezinde topuklu ayakkabılı bayanları izleyen küçük bir ‘insanlar’, yoğun gününüzün 10 dakikasını geçirmenin hem bilgilendirici hem de keyifli bir yoludur.