travestilere tatil öneri

İstanbul Travesti Olmak ve Tatil Sezonu Hazinliği

İstanbul travesti modeller ve travesti bireyler için Bir kez daha yaz sezonu başlıyor. Şimdi, Travestiler için yazın çekiciliği  ve reklamları, hemen hemen her mağazada ve hatta sokaklarda patlıyor. Otel afişleri, gece hayatının albenisi, yanıp sönen ışıklar ve yakışıklı adamlar bu sezonun ruhunun bir parçası ve elbette bu şenliklerin dışında kalmak istemezsiniz sanırım. Bu nedenle, sezona ayak uydurmanıza yardımcı olmak için size yardımcı olabilecek bazı konular getireceğiz:

1- Giyinmek 

İstanbul travestileri için tatilleri kırmızıdan daha iyi temsil eden başka bir renk yoktur. Kırmızı bir elbise yada mayo – bikini – tanga giymek çok dikkat çekecektir, bu yüzden çok utangaçsanız bunu tavsiye etmem. Elbiseyle ilgili bir başka sorun da hava durumudur, çünkü malum son yıllarda yaz mevsimi eskisi kadar sıcak olmuyor, üşümenizi istemeyiz 🙂

Bunu göz önünde bulundurarak yaz mevsimi travestilerine tavsiyemiz elbette kırmızı renk ama tatil bölgenize göre elbise boyutlarınızı, denize yada havuza girerken seçeceğiniz bikini yada mayolarınızı dikkatli seçmenizi de öneririz.

Kısa saç bu sezon için güzel olabilir ve yüzünüzün daha ince ve daha az erkeksi görünmesine yardımcı olabilir, ancak geniş omuzlarınız varsa ve onları saklamak istiyorsanız, şeklinizi gizlemek için daha uzun bir saç modeli seçin.

2- Makyaj İpuçları

Daha önce değindiğimiz gibi tatiller kırmızı rengi gerçekten özetliyor ama varyasyonları her zaman kullanabilirsiniz. Tatilleri andıran birçok renk var ve bunlar size çok yakışacak. Altın sarısı göz farı, kırmızı rujla kullanmak için iyi bir seçenektir, ancak dudaklarınızda çıplak veya kırmızımsı kahverengi de çalışabilir. Yine de kaçınmanız gereken bazı renkler var ve bu yeşil, mavi ve turuncu olurdu. Çünkü bu renkler sıcak havalarda İstanbul travestileri üzerinde itici bir hal alabilir.

Renklerin yanı sıra, makyajı her zamanki gibi uygulayabilir, fondöten ve bazı pudralarla yüzünüzü şekillendirebilir, ışık hileleriyle maskülen yüz hatlarınızı kapatabilir ve bunun gibi şeyler yapabilirsiniz. Dudaklarınızı öne çıkarmak için rujunuzu kullanın ve bir kalemle kaşlarınıza feminen bir şekil verin ve yanaklarınıza güzel bir allık sürmeyi unutmayın.

3- Tatil için Alış-Veriş

Birisi bir travestiye tatilden bahsettiğinde, İstanbul’da yaşayan çoğu travestinin aklına eğlence ve güneş gelir, ama bir travestinin tatil için en öncelikli beklentisi ne olabilir? Sanırım hemen hemen her travestinin silikon bir göğüs zırhı veya hatta eksiksiz bir kırmızı elbise ve güzel bikini ve tangalar hayal ettiğini söylemek güvenli bir bahis ve bu kesinlikle birini mutlu eder. Kıyafetler de dikkat çekicidir, çünkü bir travestinin alışverişe gitmek için kendini güvende hissetmesi her gün mümkün değildir. 

Etekler, sütyenler, göğüs formları… Bunlarla ilgili hemen hemen her şey, her travestinin yüzünü güldürmek için onaylanmıştır. İnternetten alışveriş yapmanın en güvenli yol, çünkü kendinizi ifşa etmek zorunda değilsiniz ve daha geniş bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz, tek dezavantajı, kıyafetleri satın almadan önce deneyememenizdir. Doğru olanı seçmek için bir beden tablosu kullanabilirsiniz.  

4- Klişelerden Kaçınmak

Tatil temalı t-şörtler, çok fazla kırmızı, bol kesim elbiseler… Erkekler için Havuzdan ve alkolden çok daha sevimli bir hanımefendi gibi görünmek istiyorsanız bunların hepsinden kaçınmalısınız. Dekorasyonu İstanbul’a dönüşünüze saklayın, kendinize çok fazla aksesuar takmak istemezsiniz, inanın bana. Temalı kıyafetlerinizin yanı sıra tırnaklarınızı süsleyebilir ve görünümü güzelleştirmek için makyaj kullanabilirsiniz. 

5- İyi eğlenceler

Tatil sezonunun en önemli özelliği kuşkusuz eğlenmek ve güzel vakit geçirmektir. Arkadaşlarınız ve ailenizle vakit geçirmek gerçekten harika, ancak İstanbul’dan gelen bir travesti olduğunuz pek fazla anlaşılmasın istiyorsanız, barlara veya başka türden partilere bir kadın olarak gidebilirsiniz. (Yine de sana eşlik edecek güvendiğin birinin olması güzel olurdu). Tatil tipik olarak tanıdığınız ve sevdiğiniz kişilerle geçireceğiniz bir zamandır, ancak aynı zamanda yeni insanlarla tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek için harika bir fırsattır ve muhtemelen ortak ilgi alanlarına sahip kişilerdir, bu yüzden kendiniz olmaktan korkmayın!

İyi Tatiller !!