travesti çizgi

İstanbul Travestilerinin Travesti Eğilimleri Ne Kadar Güçlü ?

İstanbul travesti bireyler yılın bu zamanında, oradaki birçok travestiye bir uyarı notu koymaya çalışırlar. Özellikle dolapta her şeyi bastırılmış halde bırakmaktansa kendilerini diledikleri gibi ifade etme özgürlüğüne sahip olanlar. Artık istedikleri gibi giyinebildikleri için birdenbire yeni bir yaşam alanı bulanlar için bazı tuzaklar gelebilir, bu da tüm İstanbul travestileri tarafının biraz kontrolden çıkabileceği anlamına gelebilir. Aniden giyinememenin prangaları kalktığında belirli özelliklerin ortaya çıktığını ve ortaya çıkabilecek sayısız sonucun birçoğuyla birlikte dengenin oldukça ağır bir şekilde erkekten kıza değişebileceğini fark ederler.
  1. Giyinmeyi, sahip olduğunuz diğer sorunlarla başa çıkma stratejisi olarak kullanıyorsunuz. Hayatın iniş çıkışlarından dolayı travesti olmanın verdiği rahatlığa, anın huzuruna sığınıyorsunuz. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz her an, kendinizi o anda güvende hissettiğiniz kadınsal tarafına çekilirsiniz. Ama bu yanlıştır, erkek tarafı geri dönmek zorundadır ve neden giyinmek ‘zorunda’ olduğunuzu kavramanız gerekir.
  2. Giyinmek, erkek modunda sahip olmadığın, can attığın bir kimlik verir. Erkek tarafında, ‘ilginç’ olmadığın için kimsenin konuşmadığı, barın köşesindeki görece fark edilmeyen gri adamsın. Bir anda giyinmek sizi farklı kılıyor ve insanlar sizinle konuşmak, sizi takdir etmek ve tanımak için yanınıza geliyor. Bu olduğunda kendini seksi hissediyorsun ve gri tarafa geri dönmenin o kadar iyi olmadığını anlıyorsun, çünkü kız kadar çok eğleniyorsun. Muhtemelen bu perdenin arkasına saklanabilirsin ve gerçek kişiliğin ortaya çıkar. O kişiyi erkek tarafında da dışarıda bırakmayı öğrenin.
  3. Kadınlara giysi atı gözüyle bakıyorsunuz. Bir kadının ne kadar güzel göründüğünü takdir ediyor olabilirsiniz ama şimdi pansumanınız için ilham almak için onun ne giydiğine bakıyorsunuz. Bu şimdi cinselliğinizle mi dalga geçiyor yoksa gerçek kadınlara karşı tavrınızdan bir şekilde bıktınız mı? Yoldan geçen bir kadın olarak vay canına mı diyorsunuz yoksa o bakışı ben yaparım mı diyorsunuz? Öyleyse, kimden hoşlandığınızı ve nedenini bir gerçeklik kontrolüne ihtiyacınız var!
  4. Travesti gardırobunuz artık erkeklerinkini geride bıraktı. Erkek tarafınız için nadiren alışverişe çıkıyorsunuz ve İnternetten gelen paketlerin sayısı postadaki diğer her şeyi geçiyor! Mağaza gezileri daha sık hale geliyor ve bütçe sınırlarını zorlamaya başlıyorsunuz. Dikkatli olun, para çok yakında birikecek ve bir kıyafeti birkaç defadan fazla giymeme tercihimiz, fazla stoklanmış bir gardırobun daha sonra hareket ederek boş odayı, çatı katını veya kilitli birimi doldurmasına yol açacaktır. Asla giymeyeceğiniz kıyafetlerin çoğu! Ve o ayakkabı veya bot koleksiyonuna gelince, kaç kopyanız var? Paranın yalnızca size ait olması sorun değil, ancak çoğu durumda bu ortak bir bütçeden gelir. Kendinize her ay belirli bir bütçe belirleyin ve satın aldığınız birkaç yeni kıyafetin görkemiyle övünün ki İstanbul travestilerin giyebileceği çok fazla giysi seçeneğine sahip bir şehirdir.
  5. Aynanın karşısında sadece kendi yansımanıza bakarak çok zaman harcıyorsunuz. Bu narsist eğilim aramızda çok yaygın. Karşıt egomuza çok fazla zaman harcıyoruz ve gerçek dünyada yeterince zamanımız yok. Gelecekteki bir kız arkadaşa mı bakıyoruz, eşin/kız arkadaşın nasıl görünmesini isteriz? Dolaylı olarak kendinle sevişiyorsun sanki? 
  6. Giyinirken sohbet sizin ve TV dünyanızın etrafında döner. Bu, kendileri hakkında konuşmak isteyenler için sıkıcı. Sırf bu kadar dışarı çıkmıyor olmanız, sohbeti kendi çıkarınız için tekeline almanız gerektiği anlamına gelmez. Destek grubunuzu hızla kaybedersiniz. Başkalarını dışlayarak kendi fikirlerinizi ifade etmek yerine, başkalarına sorular sorarak kendiniz hakkında çok şey öğrenebilirsiniz. Arkadaşların da konuşmak için kendi alanlarına ihtiyaçları vardır, bu aralar sizin için olduğu kadar onlar için de önemlidir. Bencil olmayı bırak!
  7. Travesti halinizle İstanbul sokaklarına çıkar çıkmaz bir sonraki geziyi planlıyorsunuz. Gidilecek yerler giyilecek kıyafetler makyaj cephesinde eksik olabilecekleriniz neler yeni görünümler moda ne temalar olabilir! Hayatınız kız tarafından dikte edilmeye başlar ve onun gezileri sürekli olarak birçok uyanık ana hakim olan zihninizdedir. Tüm operasyonun heyecanına bağımlısınız ve gerçek planlama süreci için için için için yanan, yavaş yavaş heyecan birikmesidir. Bunun bir yan gösteri olduğunu unutma, hayattaki tek şey bu değil. Zamanınızı nasıl harcadığınıza ve sizi neyin motive ettiğine dair bir gerçeklik kontrolü yapın.
  8. İstanbul’da yaşayan tüm travestilerde olduğu gibi cinsel olarak kafan karışıyor. Kız ve erkek arasındaki alemde yaşadığımız için kafa karıştırıcı duygularla doluyuz. Bu, yeni deneyimler kazanmak için cinselliğinizin diğer taraflarını deneme isteğine yol açabilir. Giyinmeye karşı yeni bulduğunuz güven, birdenbire eğlenceli ya da eğlenceli olmayan yeni ufukları deneyimleme isteğine dönüşebilir. Ertesi sabah yatakta ‘erkek’ olacağını, kafanda ya da aynada gördüğün o şey olmadığını unutma. Kız olmak harika bir heyecan, bu kadar uzun süredir uykuda olan başka bir yanınızı gerçekten ortaya çıkarmıyorsa, öyle kalmasına izin verin.
Eminim İstanbul travestileri açısından başka özellikler de vardır ve geri bildirim aldıkça bu listeye ekleyeceğim. Ama işin özü, tüm bu şeyin diğerlerini dışlayarak hayatınıza hükmetmesine izin vermeyin. Bunu, bunu arzuladığım gerçeğinden değil, şımartmaya bayıldığım harika bir seksi eğlence olarak gören bir Travesti açısından düşünmeye çalışarak yazdığımı unutmayın.