travesti güzel yüz

Travesti Olarak Giyinmek Hayatınızı Yönetiyor mu ?

Tanıştığım birçok Travestiyle ilgili en büyük endişelerimden biri, giyinme dürtüsünün hayatlarında o kadar baskın bir faktör olması ki bunun çok tüketen bir tutkuya dönüşmesi. Neredeyse bir ilaç gibi. Eğlenceli, dar bir yoldan aşağı iniyoruz ve sonra birdenbire bağımlı olduğumuzu anlıyoruz. Bir daha ne zaman dışarı çıkacağımızı, bir daha ne zaman alışverişe gidebileceğimizi, internetteki şu elbiseye ne demeli, ben ne giyeceğim, makyajla ilgili şu You Tube videosuna ne demeli, sosyal medyada neler oluyor, kim diye düşünmeye başlıyoruz. buluşacak mıyım vs. korkuları hemen hemen her travestide mevcut.

Her zaman söylediğim gibi, travesti olarak giyindiğinizde zihniyetinizin değiştiğine eminim. Yeni bir kişilik ortaya çıkıyor ve siz o kişiyi seviyorsunuz ve bu yüzden zaman izin verir vermez kız olmayı dört gözle bekliyorsunuz ve kendi akıl sağlığınız için giyinmeniz gerekiyor. Hayatınızda öyle itici, motive edici bir güç haline gelebilir ki tüm nesnelliği tüketebilir. Kadınlara ilgi duyduğunuz insanlar olarak değil, giysi atları olarak bakmaya başlıyorsunuz. Elbiselerini nasıl giyiyorlar, kendilerini nasıl taşıyorlar, insanlarla nasıl konuşuyorlar. Size büyük bir kaçış sağlayan ‘kızın’ yeni kişiliğine kaydolmaktan zevk alıyorsunuz. Bu yaklaşım, bir kadınla anlamlı bir ilişkiye sahip olma şansını alt üst edebilir… 
Örneğin, birkaç çift çok dar pantolonum var ve ‘jegging’ görünümünü seviyorum ama çok nadiren deniyorum çünkü en iyi özelliğim bacaklarım ama kısa bir etek veya elbise içinde çok iyi görünüyorlar ve çorap veya çorap hissini seviyorum diyor bazı travestiler. Sonuç olarak hayatına çok fazla kullanılmamış kıyafet hakim oldu. Hayatında çok fazla dağınıklık var. Ulaşılamaz olanın peşinde koşmak için çok fazla para harcandı.
Soru şu ki, eğlenceli bir eğlence ne zaman saplantılı ve tamamen yaygın bir yaşam tarzı haline geliyor? Benim cevabım, ‘kız’ hayatınız üzerindeki kararlarınızı yönetmeye başladığında, bunun sizin için ne anlama geldiğine dikkatlice bakmanın zamanı geldiğidir. Dışarıda geçirdiğiniz geceler, evde geçirdiğiniz geceler, tatilleriniz, sosyal medyada geçirdiğiniz zaman ve alışverişleriniz içinizdeki ‘kız’ tarafından yönetiliyorsa, o zaman ondan büyük bir adım geri atmanız ve biraz denge kurmanız gerekir. Hayat tamamen olumlu seçimler ve davranışlarla ilgilidir, sadece en ufak bir kaprise boyun eğmez. Kendinizle bir anlaşma yapmalısınız ve eğer eşiniz olacak kadar şanslıysanız, TV öğesinin hangi kısmı sizinle birlikte?
Bu eski Ying ve Yang konsepti. Eski “her etkiye karşı eşit ve zıt bir tepki vardır” ya da “tam bir benlik olmak için tam tersine ihtiyacımız var”. Senin durumumda onun Karmasını veya dengesini görüyorum. Dışarı çıkması gereken kadınsı bir kısım olduğunda maço erkek tarafına çok uzun düz ceket. Ancak tek şey, o sakin iç huzurun taşkınlıklarını yaratmamasıdır. Hayır, bu, genel olarak toplumun sizden olmanızı beklediği şey ile içimizdeki çılgın libidinist arasındaki sürekli bir mücadeledir. Tüm bu zamanı, solan bir menekşe gibi köşede oturmaya hazırlanmak için harcayacağını sanıyorsan boşver gitsin! Orada ortaya çıkan farklı bir insan var!
Bununla birlikte, bunun bir yönü, ilk molanızdaki adrenalin patlamasıyla karşılaştırılabilecek hiçbir şey değildir. Algılarınız kırmızı alarmda, her şey mikro analiz ediliyor ve bu çok büyük bir acele. Sadece travesti gibi giyinmek olsaydı, o zaman evde kalmaktan mutlu olurdun. Aşırı egzersizden aldıkları adrenalin vuruşuna bağımlı hale gelen sporcular gibi. Bugüne kadar bile, yüksek topuklu ayakkabılarla caddede yürümekten aldığınız telaş, tüm yol boyunca zorlandığınızı bilerek, giymek için tuhaf bir saç gömleği. Geçen gece iyi bir televizyon arkadaşıyla dışarıdaydık ve bize ilk seferine ne kadar bayıldığını ve fark edilmeye ne kadar hayran olduğunu anlattı, bu yüzden gittiği yerde giderek daha deneysel olmaya başladı ve sonunda çalışmanın en zorlu noktasına girdi. Sadece etki için bir içki almak için erkek kulüpleri! İronik bir şekilde, normalde sık sık ziyaret ettiği gay ve travesti mekanlarının çoğundan daha fazla saygı ve daha az taciz gördüğü yerler bu kurumlardaydı. Eşcinsellerin ve travestilerin yaptıkları için sahayı sorguladığı kadar o kulüplerdeki erkekleri aşağılamadığını da not etti.